Piston Std 100mm 15Hp 1100F 1100F-119P
Stok Kodu
1100F-119P
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
2.362,74 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
2.362,74 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
GoldMoto 1100F-119P
Piston Standart
    Genel Uygulamalar
    • 1100F - 15Hp Dizel Motorlar
    Teknik Özellikleri
    • Piston Çapı : 100 mm
    • Boy : 82 mm
    • Strok : 29 mm
    • Pim : 26 mm
    • Segman Kalınlıkları : 3 x 2.5 x 3.5 mm
    Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
    Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
    Tavsiye Ürünler
    Piston Std 100mm 15Hp 1100F 1100F-119P 1100F-119P