Ana Yatak 1100F-124
Stok Kodu
1100F-124
Marka
Fiyat
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
393,74 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
393,74 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
ANA YATAK 1100F 15Hp Dizel Motor
DIŞ ÇAP: 49mm İÇ ÇAPI : 45,25mm EN: 24,4mm