Pompa Fanı Kamalı 19mm 4Kanat DP20-8K19
Stok Kodu
DP20-8K19
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
1.024,19 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
1.024,19 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
GoldMoto DP20-8K19
Su Motoru Yedek Pompa Fanı Kamalı Tip.
Genel Uygulamalar
  • 2" Inch Parmak Su Pompaları
Teknik Özellikleri
  • Krank Mili : 19 mm - Kamalı
  • Porselen Yüksekliği : 25 mm
  • Fan Çapı : 118 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Pompa Fanı Kamalı 19mm 4Kanat DP20-8K19 DP20-8K19