DP20-8K20 POMPA FANI 2'' (2parmak)
Stok Kodu
DP20-8K20
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
772,10 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
772,10 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
DP20-8K20 POMPA FANI 2" (2parmak) LİANLONG
Fanın iç ölçüsü: 20mm - Kamalı mil
Krank mili kalınlık ölçüsü: 20mm
Porselen yuva yüksekliği: 27mm
Fanın dış çapı: 120mm