Krank Mili Firezeli 186FA 188FA 10Hp 11Hp 86FA-1700708H
Stok Kodu
86FA-1700708H
Marka
Fiyat
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
3.544,08 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
3.544,08 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
KRANK MİLİ FREZELİ (ÇAPA MOTORLARI İÇİN)
    • Marka : GOLDMOTO
    • Stok Kodu : 86FA-1700708H
    • Set 1 : 40 mm
    • Set 2 : 35 mm
    • Freze Dış Çapı : 25 mm
    • Uzunluk : 86 mm