Krank Mili Kamalı 12LD477-2 RD210 290-D11J1
Stok Kodu
290-D11J1
Marka
Fiyat
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
8.269,61 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
8.269,61 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
Krank Mili 290-D11J1
GoldMoto OEM Yedek Parça Ürünü.
    Genel Uygulamalar
    • Lombardini 12LD477-2
    • Ruggerini RD210
    • 290F - 292F
    Teknik Özellikleri
    • DİŞLİDEN DOĞRU: 5 TANE 45mm SET6:38(40mm) SET7: 25.4 (78mm)