Krank Mili Konik Orta 1100F 15Hp 1100F-107G3
Stok Kodu
1100F-107G3
Marka
Fiyat
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
5.906,82 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
5.906,82 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
GoldMoto G1100F-107G3
Krank Mili.
    Genel Uygulamalar
    • 1100F - 15 Hp Tek Silindirli Dizel Motorlar
    Teknik Özellikleri
    • Krank Tipi : Konik Orta
    • Set 1 : 48 mm
    • Set 2 : 45 mm
    • Set 3 : 35 mm
    • Set 4 : 26 mm
    • Boy : 134 mm
    • Kol Yeri : 47 mm
    Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
    Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
    Krank Mili Konik Orta 1100F 15Hp 1100F-107G3 1100F-107G3