Piston Std 88mm 188F 188FA 88FB-1701204P
Stok Kodu
88FB-1701204P
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
0,00 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
0,00 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
Piston 88FB-1701204P
Dizel Motor Standart Piston
Genel Uygulamalar
  • 11Hp Dizel Motorlar Modelleri 188F, 188FA, 188FB
Teknik Özellikleri
  • Piston Çapı : 88 mm
  • Tam Boy : 78 mm
  • Strok : 25.50 mm
  • Pim : 23 mm
  • Segman Kalınlığı : 2 x 2 x 4 mm
  • Yanma Odası Çapı : 38.5 mm
  • Yanma Odası Derinliği : 13.5 mm
  • Yanma Odası Tümsek Çapı : 14.5 mm
  • Yanma Odası Tümsek Yüksekliği : 6 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Piston Std 88mm 188F 188FA 88FB-1701204P 88FB-1701204P