Pompa Fanı 3'' Kamalı Tip 5 Kanat 20mm DP30-8K20
Stok Kodu
DP30-8K20
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
772,10 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
772,10 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
Pompa Fanı DP30-8K20
GoldMoto OEM Yedek Parça Ürünü
    Genel Uygulamalar
    • 3 Inch Su Motorları
    • Lianlong 3 Inch Benzinli
    Teknik Özellikleri
    • 5 Kanat
    • Fan İç Ölçüsü : Kamalı 20 mm
    • Krank Mili Kalınlığı : 20mm
    • Porselen Yüksekliği : 27 mm
    • Fan Çapı : 124 mm
    Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
    Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
    Pompa Fanı 3'' Kamalı Tip 5 Kanat 20mm DP30-8K20 DP30-8K20