Krank Mili Konik Uzun 186F 10Hp 86-1700708G1
Stok Kodu
86-1700708G1A
Marka
Fiyat
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Liste Fiyatı
Net Alış Fiyatınız
Net Alış Fiyatınız
3.544,08 TL
KDV DAHİL
Ödeme Seçenekleri
+ taksit kampanyasına Ticari Card'lar ve Flexi Card’lar dahil değildir.
3.544,08 TL
KDV DAHİL
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
KRANK MİLİ KONİK UZUN (İTALYAN ALTERNATÖRLERE GÖRE)
    • Marka : GOLDMOTO
    • Stok Kodu : 86-1700708G1
    • Set 1 : 40 mm
    • Set 2 : 35 mm
    • Set 3 : 25.4 mm
    • Krank Ağırlığına Kadar Uzunluk : 170 mm
    • Kol Yeri : 40mm
    • Uyumlu Modeller : İtalyan Alternatörlü Jeneratör / Çin Malı Dizel Motor
    • Uyumlu Modeller : 10Hp / 186F Tüm Dizel Motorlar
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Krank Mili Konik Uzun 186F 10Hp 86-1700708G1 86-1700708G1A